Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül elfelejtettem...

Véletlenül elfelejtettem kifizetni a számlámat, ezért letiltották a kimenő hívásaimat. Hogyan lehet visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Befizettem a csekket, de mégsem állították vissza.T-mobilos vagyok.
2012. ápr. 15. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Elküldted nekik faxon a csekket? vagy bemutattad?

a visszaállításért fizetni is kell. Szépen besétálsz egy T pontba bemutatod a befizetett csekket kifizetes a visszaállítást ésakkor 24 órán belülvisszakapcswolják.

2012. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen úgy van ahogy az előző írta de hasonló.

Nem elég az elmaradást befizetni hanem az addig kiküldött összes számlát egyben ki kell fizetni.

Aztán személyesen be kell menni egy ügyfélszolgálati irodába ahol bemutatod a befizetéseket és kérelmezni kell a visszakapcsolást, ezek után azonnal ismét aktiválják a hívásidat és használhatod a szolgáltatást.

A szolgáltatás korlátozásának feloldási díja 2450 Ft ami a következő havi számlán fog szerepelni.

2012. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Telenornál küldenek sms-t,hogy 8 napom van.Más meg,hogy lehet ilyet elfelejteni?Ha én nem fizetem be hó 10-én,akkor küldenek 24-e tájt levelet és köv hónap 1-2-án az smst!
2012. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy tudtam "elfelejteni", hogy költözésben voltam, és elkevertem a számlámat, csak azért nem írtam ezt le, mert nem tartottam lényegesnek a kérdés szempontjából. :)

Közben bementem a T-mobilhoz, a tartozásomat,(ami miatt korlátoltak) kellett kifizetnem, és 10 perc múlva újra tudtam hívni(:

2012. ápr. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!