Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace telefonon...

Samsung Galaxy Ace telefonon hogy lehet letiltani hogy semmilyen körülmények között ne lépjen fel az internetre amiért fizetnem kell, és csak fogott wifi-vel tudjak netezni, már ha van ilyen letiltási lehetőség?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítások->Vez. nélüli és hálózatok->Mobilhálózatok->Csomagkapcs. haszn.-ból a pipát vedd ki.
2012. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, meg van alapból is így volt, de egy kérdés: felmehettem véletlenül valahová és utána jött az sms a szolgáltatótól hogy most aktiváltam vmit és 13Ft/15kb mit tudom én minél tartok és letiltásnál küldjem a -netstart ot egy számra, megtettem és küldte is hogy letiltották vagy mi...de akkor hogy lehetett ez ha alapból le volt tiltva amit te is írtál vagy ez teljesen más,vagy csak utána lett letiltva ő általuk amikor visszaküldtem az sms-t ???nem vagyok képbe
2012. ápr. 15. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy töröld ki a Mobilhálózatok-nál a Hozzáférési pont nevek-et. Az a biztos.
2012. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nekem is jött már, én sem tudom hogyan aktiváltam. A Net Start az egy Havi- és alapdíj nélküli szolgáltatás, csak azt az adatforgalmat számlázza ki, amit tényleg felhasználtál. Bővebben itt olvashatsz róla: [link]


Ha nem akarod használni a mobilinternetet, akkor tényleg az a biztos, amit az előző írt.

2012. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a GPS hogy működik fizetős, vagy wifivel megy?? vagy ezek nélkül sehogy?
2012. ápr. 15. 22:31
 6/6 anonim válasza:
hívd fel a mobil szolgáltatót és kérj teljes körű EDSZ tiltást..nekem is ez volt!
2012. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!