Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telefonom böngészőjébe...

Ha telefonom böngészőjébe (pl. : Opera) beírom, hogy www.facebook.com, akkor automatikusan, az m. facebook-ot hozza be! Miért? Többi lenn

Figyelt kérdés

én a "rendeset" (www.facebook.com) szeretném használni, nem a "mobil verziót", ez valahogy meg lehet oldani?

(Samsung Galaxy s )



2012. ápr. 15. 17:15
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:

A böngésző beállításait nézd meg. Megjelenítésnél át kell állítani telóról asztali gép nézetbe.

Amúgy a facén elég alulra is rámenni a magyar szgép nézetre (v desktop v vmi ilyesmit ír ki)

2012. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet mobilon normál asztali számítógépes fb-t használni...

Vagy használod a gyártó által előre telepített klienst vagy a 0. illetve m.facebbok oldalt.

Nincs más.

2012. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De lehet használni. Belépsz az m.facebook-ba, majd ráböksz a bal oldali 3 vízszintes vonalra és legalul a Teljes weboldal-ra.
2012. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:
Miért szólsz bele olyanba amihez nem értesz? 1. válaszoló vagyok és leírtam, hogy lehet. Azért írtam hogy lehet (és h hogy) mert már használtam. Nem vagyok Chuck Norris, szóval ha én tudtam használni, akkor más is tudja. Részletkérdés hogy telón nem szeretem mert nekem ugrál, de lehet használni!
2012. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos információkat!

Sajnos, én nem találtam meg egyik lehetőségét se annak, hogy át állítsam, esetleg valaki ,nem tudná leírni, hogy pontosabban hogyan is kell?...ha a 3 vízszintes vonalra megyek bal fenn, akkor legalul nekem az van, hogy account, és help center..:(

2012. ápr. 16. 16:53
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

A böngészővel belépsz a facebookra (nem fb alkalmazással!!), majd megnyomod azt a bal jelet és legalul ezt kéne lásd: [link]


Ha nem, akkor lövésem sincs, hogy mi lehet... Régen az opera miniben volt a beállításoknál a haladó menün belül egy lehetőség, ahol át tudtad állítani asztali nézetbe, de most letöltöttem és nincs fent (pedig akartam screenshotot csinálni róla). A gyári böngészőmet hiába mutatom, mert custom romról van szó és ennek az alap böngészőjében Android, Iphone, Ipad, Internet Explorer 6 stb beállítások vannak

2012. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
Megtaláltam! Letöltöd az Opera Mobile Web Browser-t és ott rányomsz: beállítások-haladó-user agent. Ezen belül van a mobil és a desktop. Rányomsz a desktopra és utána minden szgépes formában jelenik meg!
2012. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged! Sikerült beállítanom!- példát vehetne rólad egy két válaszoló! ;)

üdv!

2012. ápr. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!