Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi számot (Németország)...

Külföldi számot (Németország) szeretnék felhívni, azonban nem tudok németül és egy nő kezd el beszélni, na most hogy átkapcsoljon és azzal beszélhessek akit felhívtam melyik gombot kéne megnyomni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 19:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van, csak én angol számot szeretnék felhívni t-mobile-os számról:)
2012. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem nyomogatnod. A következő lehet:

- Rossz számot írsz be és egy élő személy szól bele a telefonba, aki német

- A hívott fél nem elérhető és hangpostára futsz és ott az automata válaszol neked. Sajnos a külföldi számok hangposta automatája külföldiül beszél. Ezzel nem tudsz mint kezdeni.

- Egyéb automata bemondást kapsz ( pl az előfizető nem kapcsolható, nem elérhető stb). Ezzel sem tudsz mit kezdeni.

2012. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!