Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung s8000 jet androidos?

A samsung s8000 jet androidos?

Figyelt kérdés
Mert egy pár helyen azt írjak, hogy igen másikon meg,hogy nem. Vagy esetleg lehet rá valahogy andoridot csinálni?
2012. ápr. 17. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
TouchWiz, nem Android. Valahogy meg lehet oldani, a hardver elég alá.
2012. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az pontosan most mit is jelent? Nem vagyok nagyon android szakértő :). Köszi a válaszod
2012. ápr. 17. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem Androidos gyárilag. A TouchWiz a felhasználói felület neve. Viszont ha jól emlékszem, 800 MHz-es processzor van a Jetben, meg a memória is elég a legszükségesebbekre, így megoldható az Android futtatása.
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. És ezt tudod, hogy lehetne megoldani? Amúgy egy oldalon az van kiírva,hogy "Gingerbread (Google Android OS v2,3)" ÉS a samsung galaxy ace re is ez van kiírva.
2012. ápr. 17. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg dual-boot módban. Magyarul telefont elindítod és kiválasztod, hogy az eredeti rendszer induljon, vagy az Android. Vagy úgy, mint a SE X1-nél, hogy az eredeti rendszer indítása után indítható a Droid, mint egy "program". Azt viszont nem tudom, hogy lehet megoldani.
2012. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
JetDroidról mi a véleményed?
2012. ápr. 18. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
hivatalosan, samsung által kiadott android nem létezik hozzá. Ami azt jelenti, hogy az alatta futó modem, és driverek is tákoltak.. ami azt jelenti, h instabil. Ha droidot akarsz, droidot vegyél..
2012. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!