Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma ellopták a telefonom. Be...

Ma ellopták a telefonom. Be voltam jelentkezve Facebookra is és attól félek, hogy a nevemben írnak vagy csinálnak valamit. Tudok még ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor léptet ki automatikusan, ha például sok embert jelöltél be és azok közül sokan elutasítottak, de lehet van más módja is, én még nem találtam. (pedig sokáig keresgettem, próbálgattam a funkciókat)

De ha van a telefonba nyomkövető, akkor meg lehet találni, ha mégse, akkor én mindenképp letiltatnám, hogy ne tudjanak vele sokmindent kezdeni.

2012. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelszóváltoztatás.

Meg érdemes letiltatni a mobilszolgáltatónál a SIM kártyát és a készüléket is.

2012. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiókbeállítások - biztonság - alul az aktív bejelentkezések közül a jelenlegin kívül mindet töröld.
2012. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bejelentettük a rendőrségen is, de nem vetek bele sok hitet, hogy meg lesz.Nem is a telefon izgat leginkább(bár mondjuk azt sem értem, hogy mért pont az én régi samsung s5230-asom kellett nekik,mert még eladni sem tudják olyan drágán)hanem ez a hülye Facebook...

2012. ápr. 17. 20:03
 5/7 A kérdező kommentje:
De még abban bízok, hogy esetleg kidobták már belőle a SIM kártyát,mert rögtön utána már ki volt kapcsolva.
2012. ápr. 17. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
beadják azt egy telós boltba, 3-5ezret biztos kapnak érte, ha vállalható állapotú, meg persze nem csak azt az egyet lopták gondolom, szóval nekik ez megéri. amúgy változtass jelszót.
2012. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, megéri nekik, ezért javasolnám, hogy tiltasd le a telefont... Ha pénz kell menjen el dolgozni.
2012. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!