Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudni akarom hogy miért nem...

Tudni akarom hogy miért nem jön be a nokia c3 tipusú telefonomon a youtube wifiről?

Figyelt kérdés
ugy van hogy visszaállítottam mindent gyári frissitettem is a szoftvert,és még adatbeállitást is kértem a telenortól (mert telenoros vagyok) és amire jutottam hogy bejön m-youtube.com jelerősség 5 ből 4. E betű oldalt forog a földgömb tölt tölt tölt.... válasz:- "nincs válasz próbálja meg újra" szolgáltató az irta e-mailbe h a wifi adó rossz. kérdem én minden jó facebook.gmail.freemail.iwiw stb minden de youtube nem

2012. ápr. 18. 10:38
 1/2 anonim válasza:
Jogos kérdés. Én utánajártam és két választ kaptam. Egyik, hogy magyarországon is van külön youtube. Másik hogy a youtube a szerzői jog védelmében variált meg valamit. Megoldás nekem az volt, hogy letöltöttem egy Youtube videólejátszót N95-ömre. Ezzel már minden jó.
2012. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nos létezhet, hogy a szolgáltató keze van a dologban... Mint például, hogy az ilyen "közösségi" oldalakat saját platform segítségével GPRS-re korlátozzák, ezáltal nem nézheted az oldalt WIFI-vel, és igy az oldal megtekintése után számláznak... Persze nem biztos, de ez is egy lehetőség.
2012. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!