Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki letilt engem hogy...

Ha valaki letilt engem hogy ne tudjam hívni, az sms-t megkapja?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy az sms-t nem lehet letiltani!

tudja vki?


2012. ápr. 19. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ha letiltott teljesen felesleges sms-t küldeni neki,mert olvasás nélkül törölni fogja
2012. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy ,de nem ez a kérdés!meg hosszú a történet!
2012. ápr. 19. 08:10
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Az SMSt mindenképp elküldi a hálózat. Viszont ha a címzett felrak egy SMS szűrő alkalmazást akkor hiába kapja meg a cél készülék, a SMS-ed nem fog olvasára kerülni.
2012. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én telefonomban, ha letiltok egy számot, akkor attól az SMS sem fog bejönni a telefonomra, mert annak is a telefonszámát figyeli a telefonom!...


Viszont ha elrejted a telefonszámodat és úgy küldesz SMS-t, akkor azt biztosan megkapja az illető!!!


Amúgy rejtett számmal azt is fel tudod hívni, aki letiltott a telefonjáról!... :-DD

2012. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

ma 08:37 kivéve, ha a rejtett számot is letiltotta.


Kérdező!

Az SMS és a hívás letiltása két külön opció. Én egyszer csináltam ilyet, hogy valakit letiltottam, és külön kellett beállítanom. Úgyhogy elképzelhető, hogy csak a hívásaid tiltotta le, az SMS-eid nem, de az is lehet, hogy az SMS-eid is letiltotta. Erről nem fogsz visszajelzést kapni. Az SMS-eit, mint később kiderült megkaptam, csak egy külön SPAM mappába tette a telefonom, és nekem nem jelzett. Később észrevettem, hogy ott vannak, és olvasatlanul töröltem azokat

2012. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DannyZuko ***** válasza:
100%
ne feledd el, hogy smsnél mindig kijelzi a számot. nem lehet letiltani... csak hang alapú hívásnál...
2012. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

#5 beírónak :


Rejtett számot nem tudok letiltani!!!... :-))

Legalábbis az én telefonom erre nem képes...


Különben meg telefononként is változik a lehetőség, mert pl. nekem a Samsung telefonjaimban van ilyen letiltás funkció, a Nokiákban nincs, Sony Ericsson-ban sem találok ilyen lehetőséget...

2012. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az én telefonomban, ha letiltok egy számot, akkor attól az SMS sem fog bejönni a telefonomra"


Nyugodt lehetsz, a telefonig eljut. Az már a telefon belső szoftvere csinálja, hogy nem jeleníti meg.

2012. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
engem is érdekelne, de én nem zaklatni szeretnék, hanem zaklatótól megszabadulni. A hívást letiltottam, de privát számként jön a hívás is. illetve sms-t küld. Addig rendben, hogy az ember törli az ilyen barmok sms-ét de akkor is zaklatás és így felzaklatja az embert.
2016. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talaltam egy sms-hivas blokkolót..calls blacklist a neve!
2016. jún. 14. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!