Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ra (WP7) tudtok...

Kevin42 kérdése:

Windows Phone-ra (WP7) tudtok olyan alkalmazást, amivel belehet diktálni a szöveget a telefonba és ellehet küldeni sms-be? Na és diktafon, hangrögzítő alkalmazás is van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ilyen Iphone-ra, gondoltam hátha van Windows Phonera is. És diktafon, hangrögzítő alkalmazás is van?

2012. ápr. 19. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Marketpalace-on nézz körül. Én láttam 1-2 hasznos dolgot.
2012. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hangrögzítőt találtam, de hangdiktálót nem...:|
2012. ápr. 21. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Be van építve a rendszerbe egy olyan cucc, mint az iphone 4s-nél a Siri, hogy beszélsz neki és csinálja, amit kell, de ahoz át kell állítani a rendszer nyelvét angolra, és csak angolul tudsz vele komunikálni. Ez a wp7.5 be benne van...a beállítások csempénél.
2012. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És letölthető programot nem tudtok?
2012. ápr. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!