Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X v Sony Xperia S...

HTC One X v Sony Xperia S vagy később SGS 3?

Figyelt kérdés

HTC One X nagyon jó hardveresen a kijelző is jó viszont az akksija nem bírja sokáig

Xperia S hardveresen szintén nagyon jó és a kijelzője még az Iphone 4-nél is jobb de azt olvastam hogy elég rosszul rakták össze

SGS 3 nem tudom milyen teló lesz és biztos nagyon drága lesz de talán a legjobb.

Segítsetek dönteni, melyik a jobb?



2012. ápr. 19. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
sgs 3 biztos jobb lesz mert 4 magos de jóval drágább is a htc one x ahhoz képest hogy 4 magos elég gyenge és drága xperia s (az van nekem) eddig nagyon gyors és a kijelzője tényleg szép. De az akksija ennek se birja sokáig.
2012. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
S3ról is azt mondják, hogy hiába 4 mag, ha nincs alkalmazás ami kihasználja, csak a hd kijelző viszi a teljesítményt. nem fog gyorsabbnak tűnni egy xperia s-nél...maximum ha quadrant eredménnyel akarsz villogni, arra tökéletes.
2012. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg kidobják az S3 árát aztán gondolkozz. Én is tökre így vagyok vele...
2012. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!