Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomon (t-mobile)...

Ha a telefonomon (t-mobile) nincs előfizetve internet de van rajta wifi akkor miért jön be az m. facebook? A 0. facebook miért nem jön be? Ezért most vesz le pénzt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ha elolvasnád a T-mobile oldalán a facebook zero felhasználási feltételeit akkor ott van írva, hogy wifin nem jön be. Meg egyáltalán wifin miért akarna bárki is egy korlátozott oldalt nézni, amikor azt nézhet amit akar?
2012. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor ezért most mennyit von le?? kb 10 percet voltam fent? én azt hittem hogy wifin minden ingyenes
2012. ápr. 19. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább add el a telefonod és vegyél egy nokia 3310-est, azzal nem lesz problémád.
2012. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
wifivel minden oldal ingyenes.
2012. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!