Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova rakjam az iphone-om?

Hova rakjam az iphone-om?

Figyelt kérdés

eddig mindig kicsi telefonom volt és belefért a zsebembe. De most az Iphone nagy és nem tudom hova rakni. Iskola táskámban me félek hogy kilopják vagy a kulcs megkarcolja.

Ti hova rakjátok?



2012. ápr. 19. 21:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem még tokkal is belefér a zsebembe!
2012. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ismered kicsit Steve Jobs és az Apple gondolkodásódját, akkor tudhatod, mennyire nagy gondot fordítottak arra, hogy a telefon a legmegfelelőbb méretű legyen, és az is ;) Tetess rá fóliát, 1500 forint, de nem kell gyakran cserélgetni, és vegyél hozzá egy olyan kihúzhatós tokot, nekem is olyan van, és elfér a zsebemben.
2012. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jöttek divatba az új telefonok nyilván oda kelet figyelni rá a suliban, volt hogy suliba régi sima telefonom vittem, alapvető tárolás hát igen elő fordul gondok pl régen szerettem hogy lehetett nyakba akasztani, mostmár nincs ilyen funkciója, otthon nyáron ez úgy akadály is volt ha épp nálam kellett valamiért lenni udvaron vagyok otthon szeretek csak egy boxer alsóban lenni tehát zsebem sincs olyankor elől a gatyába be teszem, mivel hagyományos lengös boxer alsóm van nehézkesen de meg oldottam ne essen ki belőle a telefon.
2021. okt. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kulcs nem annyira tudja megkarcolni ha van tok és kijelző védő is.


Melyik telefon a problémás? Max?


Simának el kéne férnie a zsebedben.

2021. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!