Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3GS bekapcsolási probléma?

Iphone 3GS bekapcsolási probléma?

Figyelt kérdés

Egy használt Iphone 3GS-t vettem, vétele előtt képeket mutatott és videót, ment rendesen.

Elkdülte, és azt mondta, hogy nem kapcsolta ki küldés előtt, tehát fullig lemerült.Bedugtam hát tölteni, és 10perc után bekapcsoltam, beadta az almát, és egy fehér képernyőnél megfagyott. Ezután inditottam ujra, almánál pedig minden egyes alkalommal kikapcsolt. Próbáltam hosszasan nyomni a Be-kapcs + Home gombot, elindul, beadja az almát, de tovább nem megy.


Mit tudok vele tenni még, hogy elinduljon?

(*a töltést mutatta, amíg el nem inditottam, de azután már azt sem mutassa)



2012. ápr. 19. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
tedd DFU módba, aztán itunes-al új szoftvert rá
2012. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megtettem, viszont most fölrakta az ios 5öt, és amikor a telefon oda ér hogy aktiválja, akkor nem tudja aktiválni a telefont.

Mi a teendő?

2012. ápr. 20. 07:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írja az Itunenon, hogy nincsen sim card instalállva, hát azt hogy csináljam?
2012. ápr. 20. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!