Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem mukodnek a netes alkalmaza...

Nem mukodnek a netes alkalmazasok. Miert?

Figyelt kérdés
Blackberry curve 8520as keszulekem van, es elofizettem inyternetre (azert nem BISre mert az dragabb, kisebb a forgalmi keret es szamlazzak a keret tullepese utani adatforgalmat is...mellesleg sose hasznalom a BBM-t, az emailjeimet meg meg tudom nezni a bongeszon keresztul is). Korabban feltettem itt egy kerdest es ott azt valaszoltak hogy csak az alap bises alkalmazasok nem fognak igy mukodni, aztan mikor elofizettem akkor a djuicenal is azt mondtak eleg a sima neytcsomag. Mukodik az opera mini, meg a foursquare, de a facebook meg a whatsapp ami fontos lennme nekem az nem... Hogyan lehet beallitani h ezek is mukodjenek? Vagy ha ezeket nem lehet akkor nincs olyan chatelos alkalmazas ami sima nettel is mukodik?

2012. ápr. 20. 11:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!