Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2 (fehér)...

Samsung galaxy S2 (fehér) vagy I phone 4S? Többi lent

Figyelt kérdés
Sok videót néztem a versenyeztetésükről. és majdnem mindenben jobb a galaxy s2. gyorsabb,szebb képet csinál. nagyobb a kijelző.az i Phone egy zárt rendsezerű telefon,nem lehet ide oda küldözgetni. én ennyit tudok róluk. más valaki esetleg valami?és hogy melyik?

2012. ápr. 20. 12:53
1 2
 1/17 BB Ádám ***** válasza:
Én a Samsungra szavazok, de akárhogy döntesz, mind 2 nagyon jó teló
2012. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

már boccs , de a 4s gyorsabb , szebb képet csinál , és igaz az s2 nek nagyobb a kijelzője , de az iPhone - é élesebb és szebb.

és h érted h nem lehet ide-oda küldözgetni? annyi h bluetoothon nem lehet de pl ha kapsz email ba képet azt lementheted , és te is küldhetsz , v internetrőlis leszedhetsz képeket ,annyi h zenét és videót csak gépről tudsz rátenni , de ha neked ez nem felel meg ott a jailbreak és minden ,,zárt,, dolog eltűnik

2012. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
sgs 2 gyorsabb iphone szebb képet csinál visznot túl van árazva 16gb 160 ezer körül van a 32gb meg 200 annyit nem ér. Ennyiért nézd meg az xperia S t mind2nél gyorsabb,szebb képet csinál és a képe is élesebb mint az iphoné.
2012. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ne viccelj már. youtubon ott van keress rá így samsung gs2 VS iphone 4s... gyorsabb a samsung és a kép is jobb. nézzétek meg és írjatok
2012. ápr. 20. 19:57
 5/17 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 20. 20:04
 6/17 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell a fanboyokkal, mindkét oprendszernek van egy életre elég.

Mindkettő jó telefon, egyik sem lassú, szvsz az a pár tizedmásodperc meg nem számít semmit.


Én Android párti vagyok, viszont az iOS sem rossz.

iOS legnagyobb hátránya szvsz hogy unalmas.

Minden működik, tényleg nincs vele baj, de 1 hét után megunod.

Kinézeten sem tudsz nagyon változtatni, míg Androidon az egész ROM-ot lecserélheted, sosem unod meg annyi tuning van rá.

2012. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi. és nem törik szarrá ha leejeted,mint az iphone ;)
2012. ápr. 20. 22:31
 8/17 anonim ***** válasza:
jó te tudod , te jársz rosszul nem én , látom már eldöntötted , sok szerencsét az sgs2 höz...
2012. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


Indokokat, hogy miért járna rosszul vele?

[link]

2012. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én Xperia S ajánlóm de ha az nem akkor sgs2 az iphone 4s jó telefon de túl van árazva.
2012. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!