Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4s évek múlva is jó...

Az iPhone 4s évek múlva is jó telónak számít majd?!

Figyelt kérdés
Mennyire időtállóak az Apple telefonok?? :)
2012. ápr. 20. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A 3 szerinted most jónak számít?
2012. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már most sem számít különösebben nagy durranásnak, év végén meg már főleg nem lesz az, nem hogy évek múlva.

Annyira időt állók, mint az összes többi telefon.Előbb-utóbb jön egy újabb modell.

2012. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont annyira mint amennyire a többi :P


Kérdezd meg magadtól jó telefonnak tartod e ma az iPhone 3Gs-t. Ha a válaszod igen akkor jöhet a 3G teszt. Ha ezt is akkor a 2G. Ha még mindig igen a válaszod akkor szeretni fogod a 4S-t még sok-sok év múlva is. Ha már a 3GS re is húzod a szád akkor jobb ha nem fűzöl a 4s hez hosszú távot. Hamarosan jön az 5 aztán az 5s...stb.


Az alapfunkciókat jól el fogja látni (ahogy az elődök is) de az extrák hiányozni fognak belőle.

2012. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4s- em van, és ennél jobbat nem tudok elképzelni, ezért nemis cserélném. De én kicsit elfogult vagyok az Apple -el. Szerintem minőség lesz ez még évek múlva is.

Első, a 3 már nem jó, a sima 4 viszont igen! :)

2012. ápr. 20. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeséget beszéltek. épeszű embernek nagyonis időtálló lesz. ios nem android, hogy még a 8 magos, 4 giga ramos telefonon is akadni fog kicsit. szerintem már a 4 mag is felesleges parasztvakítás. csak arra jó, hogy papíron menőzöl vele, hogy gyorsabb. aztán nézzük mire használja még az átlag ember a telefonját. videófelvétel...fullhd-nál magasabb felbontásban ki akar videót rögzíteni? szerintem senki.(telefonnal legalábbis)...szóval szerintem azzal, hogy 2-3 év múlva lesz egy 8 magos iphone, attól még bírja erővel a 4s is...amit ti mondtok, az azért van, mert pl a 3g eleve szar, elavult vassal indult...könnyű fikázni.
2012. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy, hogy az iOS azért nem "akad", mert nem multitaskol?
2012. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az csak 1 dolog. amellett is sokkal stabilabb...
2012. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha hallottam volna már ugyanezt a 3G idejében, csak cseréld ki a verziószámokat. Tény, hogy jelenleg jó készülék de elavul ahogy minden más is.

Amúgy meg nem egy strapabíró készülék (ahogy eddig egyik iPhone sem volt az), könnyen sérül.

2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!