Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható távolságmérő...

Megbízható távolságmérő androidra?

Figyelt kérdés
A közeljövőben autós tájékozódási versenyen veszek részt, de szükségem lenne egy megbízható távolságmérőre. Távolságmérő alatt olyan megoldást értek, amivel látom (lehetőleg méterben), hogy mennyi utat tettem meg odáig. Android app-on kívűl más megoldás is szóba jöhet, de a határ sajnos nem a csillagos ég :) előre is köszönöm a segítséget.

2012. ápr. 20. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nokia-s okostelefonokon alap app volt akkor androidra is kell lennie.. viszont nevet nem tudok.
2012. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz nem ingyenes, de nem is srága, és nagyon sokat tud.

2012. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek. Sajnos nem Nokiám van, sony ericcson :)


2. válaszoló!

Ez a program biztos megfelel a célnak? Mert akkor beruházok rá :))

2012. ápr. 20. 18:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként, tényleg fontos, hogy pontos legyen, mert a nagyon hosszú táv miatt, minimális pontatlanság is galibát okozhat a vége felé :)) Nem tudom, hogy a telefon gps-e, képes e ilyen szintű pontosságra, ezért érdekel más megoldás is.
2012. ápr. 20. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

A GPS nagyon pontos, nem tudok pontos számokat, de szerintem max 5%-os hibahatár.


Ha még pontosabb cuccot akarsz valamelyik új Sony telefont vedd meg, abba ha jól tudom GPS és GLONASS is van.

2012. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen pontosságról ábrándozol, de a háztartási gps vevők pontossága, ha álló helyben és egy pontról van szó 5-15 m. Menet közben nyilván leromlik a helymeghatározásod.
2012. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!