Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 CDMA használata itthon?

IPhone 4 CDMA használata itthon?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy CDMA-s iPhone 4-et. Aki válaszolni fog, gondolom vágja, hogy ez egy amerikai cucc, sim kártya foglalat nélküli. Na most.. Azt nem lehet valahogy megoldani, hogy felismerje az itthoni hálózatot, és ami be van építve szám, azon keresztül tudjanak esetleg csörgetni, még ha drága percdíjjal is?

2012. ápr. 20. 17:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Volt már touch 4-em, 3gs-em, és most ez az iPhone. Nem csak akkuidőben és kijelzőben, de úgy tényleg, átlagban szerintem milliószor jobb. Szerintem rohadtul megéri, és ja..
2012. ápr. 21. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Összességében oké, jobb, de nem milliószor, csak valamivel jobb.

És ha nem 40-ért, hanem 140-ért vetted volna az iPhone-t akkor szerintem egyetértenél, hogy +100k-t nem ér meg az, hogy valamivel jobb.

2012. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
steve...
2012. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!