Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki jailbreakeltem Iphone...

Ki jailbreakeltem Iphone 3Gs-em egy videó alapján néztem azt is hogy nem kamu-e de a kommentek alapján télleg működik. Én is feltettem szépen felmászott de utána ahogy kikapcsoltam nem volt hajlandó újra bekapcsolódni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
nem csináltam vele igazából még semmitse csak Cydia nevezetű programba letöltöttem egy Installious nevű programot. Ebben haverom segített neki működött nekem meg ez lett. Válaszokat előre is köszönöm!

2012. ápr. 21. 12:10
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem lehetséges hogy untethered jailbreak verziót sikerült végig csinálnod?

redsnow és társaiban van ehhez külön indítási lehetőség.

Itt olvass utánna:

[link]


Mik a tünetek hogy nem indul el?

2012. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Redsnow-ot tettem fel szal nem tudom :S
2012. ápr. 21. 16:30
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
redsnowban van valami olyasmi opcio hogy csak inditod a telefonod untethered jailbreak esetén probáld ugy indiítani kb ugyan ugy hoy dfu ba rakod csak ilynekor perszen em jailbreakeled ujra
2012. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ennek az opciónak mi a neve ? előre is köszi
2012. ápr. 21. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem tethered-et tettem fel.Szinte minden opcióval kipróbáltam de semmi :S ha feltennék 1 fotót annak segítségével megtudnád mondani hogy mégis mi lehet ?
2012. ápr. 21. 20:06
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem hiszem egy próbát megér... én is csak használom a telefont és csak kényszerűségből jailbrekeltem anno... szerintem azon a forumon néz körül amit fent linkeltem ott tőlem nagyobb szakértői vannak a témának
2012. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segítséged sikerült megcsinálni!Mégegyszer köszönöm!
2012. ápr. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!