Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y-ban hogy...

Samsung Galaxy Y-ban hogy tudok belemenni a telefon tárhelyébe?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mit?
2012. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt írja hogy mindjárt megtelik a telefon tárhelye. de én csak az SD kártya tárhelyébe tudok belemenni és törölni, a telefonéba hogy kell?
2012. ápr. 26. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
jah, hát onnan nem tudsz olyat törölni, ami ne lenne fontos. csak az alkalmazásokat tudod törölni, de a telefon tárhelyében azokat nem fogod megtalálni könnyen. egyszerűbb alkalmazáskezelőben. az y egy hulladék telefon, ne várd tőle, hogy majd tele tudod rakni mindennel.
2012. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért hulladék telefon?
2012. ápr. 26. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
mert ennyi pénzért vannak sokkal jobbak. csak túl van reklámozva, mert hát ez is galaxy, akkor máris jó lehet. hardvere is elavult. egy csaj ismerősömnek pedig zenelejátszás lezárt képernyőnél akadozik..pedig aztán neki biztos nincs tele alkalmazásokkal....én ilyen telefonért nem adnék, max 15ezret.
2012. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
érdekes nekem nem akadozik a zenelejátszás miközben bármi mást csinálok a telefonon pedig tele van alkalmazásokkal:O és képzeld nem azért vettem meg mert galaxy, hanem mert ezt ajánlották, mert ugyanannyit tud mint amit én kinéztem magamnak, csak már nincs forgalomban
2012. ápr. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!