Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válaszzam Nokia...

Melyiket válaszzam Nokia Lumia 710 vagy HTC Radar?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy egy Windows Phone-t ,csak nem tudok dönteni.

Melyiknek jobb a proci-ja , vagy melyik akadozik többet?

Minden tapasztalatot mondjatok el a két telefonnal kapcsolatban.


Köszi



2012. ápr. 22. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A nokia ban erősebb a proci 1.4 ghz

Htc 1ghz

Mindkettőben windows 7.5 fut

De szerintem a htc megbízhatóbb

Mindkettőben van egy 5 mp kamera

Itt összehasonlíthatod: [link]

2012. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zollerspy ***** válasza:

Az, hogy melyik telefon a megbízhatóbb én rád bíznám, hogy eldöntsd. A Lumia 710-et teszteltem. Sztem nagyon szuper. Gyors, nem fagy, nem akad.

Amit a figyelmedbe ajánlanék, hogy a döntésedkor ne csak az ár alapján dönts. A HTC szervízhálózata nem nagy Mo-n, ergo reklamáció esetén nem biztos, hogy kielégítő szolgáltatást kapsz. Mivel sokan nem tapasztalat útján, hanem bizonyos körök tesztjei alapján hozzák meg a döntésüket, elképzelhető, hogy elfogultságból félrevezetik őket.

2012. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nokiát választanám, mert (ez már említve volt) van szervízhálózatuk és ami nagyon fontos, a Nokia jobb appokat ad hozzá, mint a többiek, hála a Microsoft házasságnak. A Nokia kamerája jobb képeket készít (mobilarénás képek alapján, most néztem).

Egyik sem akad.

2012. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!