Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 -asom nem indul,...

Xperia X8 -asom nem indul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rátettem egy új ROM -ot(2.3.7) és Recovery után Rebootot nyomtam de utána nem akart tovább menni a "Sony Ericsson" feliraton.Kiszedtem az aksit de utána se. Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!

2012. ápr. 22. 17:03
 1/7 petko333 ***** válasza:
bocs nem értek hozzá nagyon de elbirja egyátalán ?? 2.3.7 et ?
2012. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sony updatert szedd le az oldalukról. és az magyarul ki írja mit csinálj hogy felrakja a sima 2.1 es romot.. utána szedd le a legújabb Flashtool-t azzal tudod normálisan Rootolni meg Recovery-t is feltenni... utána mehet a 2.3.7 es rom. (simán elbírja, sőt. gyorsabb sokkal mint az alappal)
2012. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A progit letöltöttem de amikor odaér hogy: "Preparing computer for software update" egy kis ideig tölt aztán ki írja hogy: "Unable to install or start phone software update components" és nem csinál semmit!
2012. ápr. 22. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
x8 drivers re keress rá neten. kellenek hozzá. kapcs ki a telót, kapcsold be és közben dugd usb re.. hogy feltegye az ADB drivereket stb. ha már felismeri majd a telót ki fogja írni hogy jelenleg a legújabb van rajta.. de ott lesz hogy telepítés és akkor újra húzza.. rácsatlakoztatni majd úgy kell hogy kiveszed az akksit, vársz 10másodpercet kb majd a VISSZA gombot nyomva tartod és rádugod usbre. addig el ne engedd amíg nem írja ki hogy elengedheted. ja és a Gordon Gate Sony Ericcson ra is keress rá googlen töltsd le és telepítsd...
2012. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt töltsd le, valameik nap csináltam egy X8ast ennek jónak kell lennie

2012. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Én is jártam így x10 mini pro-val!


Töltösd le a pc companiont. A telót ne dugd össze a géppel!!! Pc companionban nyomj a support zone-ra, szoft frissítés, majd kék betűvel a javításra. Utána ok, ok stb. Kicsit tölt, majd kiválasztod a listából a telódat. Amikor írja, akkor kikapcsolt állapotban dugd a gépre úgy, hogy folyamatosan nyomod a vissza gombot.


Régen énis megszívtam ezt, nem kell semmi hókuszpókusz, a gyári program megoldja:)

2012. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat a Sony PC Companional sikerült újra tenni. köszikeee ;)
2012. ápr. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!