Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt csak én nem tudom megcsiná...

Ezt csak én nem tudom megcsinálni? XD

Figyelt kérdés

[link]

lehet, hogy teljesen más kategóriába kellett tenni, de... nem megy! xD


2012. ápr. 22. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebookon az alábbi formátumot használva lehet oldalakat, profilokat linkelni: @[ID:0], ahol az ID az a számsor, amit az oldalakat megnyitva a címsorban látsz.


Ez a hamis leírás azt a látszatot kelti, hogy a Sim-kártyának van neve, miközben csak simán egy facebook oldalt linkelsz be a formátum használatával. Az, hogy éppen milyen oldal jelenik meg, az azonosítón múlik, ezt pedig mindenki az alapján adja meg, hogy milyen telefonszáma van.


A kettőnek viszont nincs köze egymáshoz, ez csak egy újabb dolog amit lehet terjeszteni a neten.

2012. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de írni azt nem tud...
2012. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az még semmi, elvileg mikor valaki megjelöli az adott személyt, az megjelenik nála..és idegesítő lehet, hogy jönnek az jóváhagyni való felkérések...régebben volt olyan, amikor egy 4 sorba voltak számok, és akkor kijött valami hülye mondat. na ott is, egyik szám egy külföldi zenekart takart, aminek az a neve, hogy k*rva, és mikor rámentem az oldalra, ott volt sorba csomó jelölés..és akkor milyen gáz, hogy a magyarok ilyen szarokkal töltik az időt..
2012. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!