Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry készüléket szeretné...

Blackberry készüléket szeretnék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy blackberry készüléket. Olyan kellene amivel lehet: 1., Telefonálni/sms-ezni naptárból értesítéseket kapni. 2., Navigálni (hallottam valahol, hogy elég nyögvenyelősen lehet offline navigálást rábarkácsolni. De lehet?).

Örülnék neki ha nem lenne szedvics vastagságú. Most egy nokia 5800am van. Ezt váltaná le.


Van egy BB playbookom. Ezért gondoltam rá hogy a bridge kihasználására jó lenne egy ilyen telefon is.



Milyen készüléket ajánlotok így kezdésnek?

(ellenérveket is fogadok szívesen. A másik versenyző a Defy+ ami igaz lemond a bridgéről de a netes videók szerint akár tusolni is vihetem :D)



2012. ápr. 22. 19:43
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én neked a BlackBerry Bold 9000-est ajánlom. Nekem 8520-as Curve-öm van, de neked kell bele a navigáció. Üdv!

2012. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!