Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a nokia 5700...

Milyen telefon a nokia 5700 xpressmusic?

Figyelt kérdés
Ez alatt a telefonnal való tapasztalatokra , a telefon tudására gondolok.

2012. ápr. 22. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem 5800 van, de nem sok a kulonbseg a 2 kozott

nagyon meg vagyok elegedve vele, mindent tud ami 1 atlag felhasznalonak kell

2012. ápr. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zollerspy ***** válasza:

Az 5800-tól merőben eltér, nem touch-os más a kijelzője, de Symbian-os ez is.

Nekem ez volt az első telóm, tetszett az ipari megjelenés, a mai napig működik hibátlanul újratelepítés nélkül. 2MP kamerája van, de szabadban, természtes fényben szép képeket csinál. A zene az AD-43 controllerel és a HS-45 agybadugós headsettel dinamikusan szól. 5 sávos equalizere is van. Film felvételre is alkalmas. Lehet 8 GB-ig kártyával bővíteni, bár és csak 4 GB-ig bővítettem, azzal simán ment. Tetszik a forgatható numerikus és zene gombsor. Soha nem volt vele gondom. Sokan káromolják a Symbian OS-t, de nagyon kevesen használták igazán. Sokan csak a tesztekből, meg ismerősöktől hallották mire képes. Sztem ez a teló szépnek lehet hogy nem mondható, de működésében és tudásában a kor szintjének középkategóriás telói között a felső mezőnyben állt.

2012. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaz bocs, csak kapasbol kommenteltem, osszetevesztettem a 5230 al
2012. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!