Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek...

Milyen okostelefont vegyek 80-100 000 Ft körül? (Használt, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amiket eddig néztem: Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S2, LG Optimus Black, LG Optimus 3D, LG Optimus 2X, SE Xperia X10,HTC HD2. Várok még hasonló kaliberű telókat! Iphone-ról szeretnék váltani, mert már unom jó pár hülyeségét, korlátozását, funkcióját.

2012. ápr. 22. 22:59
1 2
 11/16 Dávid Benedek válasza:

Kérdés, hogy mire szeretnéd használni? Nekem Galaxy S2-esem van. Sokáig olvasgattam fórumokat, mire ezt választottam. Sokat filóztam még a HTC-n...de végül a kijelző miatt választottam így.

Személy szerint amikre én használom, azokban nagyon is jeleskedik. GPS, fotó, videó, 3d-s játékok, hipernet, tárhely nagysága. Mindent szinkronizál mindennel. Xperia véleményem szerint nudli.... Mindenkép Samsung Galaxy s2-t javaslom. Kenterbe vágja a fent (vagy lent?) felsoroltakat. Iszonyat jó procija van, amoled kijelző, gyönyörű kontraszttal, semmi lefagyás (egyszerre 8 program is futhat a háttérben (köztük 3d-s játékok)... Véleményem szerint veri az Iphone 4-est (a kijelzője is).. Könnyen kezelhető, vékony készülék. Ha esetleg budapesti vagy, szívesen megmutatom, kipróbálhatod. Szerintem világszinten az elsők között van ebben az árkategóriában.

2012. ápr. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

@03:39

A hardver valóban combos alatta, viszont minden más felejtős. A gyári rom rossz, a minőségérzet szintén, nagy a gyászkeret a telefon körül, a kijelző pedig csak 218 ppi-s, ami ma már az alsókategóriában is csak épp hogy elfogadható lenne - nem beszélve az amoled színeiről. Az ájfón kijelzője fényévekkel jobb, pedig én nem szeretem az almát. De még a Sensationé is sokkal szebb. Pedig hol vannak ezek a mai kijelzőkhöz?

2012. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a részletes leírást! Igen, Budapesti vagyok, de ezért nincs szívem kirángatni sehova téged, mert ott vannak a jó öreg, kiállított bemutató telefonok a boltok polcain.:) De azért köszönöm a lehetőséget! Az utolsó válaszolóhoz: Én a 4-essel összehasonlítottam a Galaxyt és szerintem kicsit jobb képe van a Galaxynak és mintha gyorsabb válaszidőt tapasztaltam volna. De hát ízlések és pofonok, mindkettőnek megvan a maga hátránya. iPhone-nál azt nem bírom, hogy semmihez, semmivel nem lehet szinkronizálni, csatlakoztatni.
2012. ápr. 24. 15:39
 14/16 anonim ***** válasza:
A processzornál nem csak az órajel számít. Egy mai 1600 Mhz-s 1 magos processzor sokkal gyorsabb mint egy 1600 Mhz-s Pentium 4. Egyébként nem értem, hogy mit paráztok ezzel a 218 ppi-vel, ugyanis, most egy 96 (!) ppi-s monitort bámulok és nem mondom, hogy hú de rossz a képe. Továbbra is a Sony Xperia S mellett állok. Ja és a Galaxy S II csak főzött ROMmal ajánlott.
2012. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is 100 ppi-t nézek most, de egy méterről. A telefont meg 30 centiről nézed.
2012. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végül is igazad van. (96 ppi)
2012. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!