Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg gt540 vagy samsung galaxy...

Lg gt540 vagy samsung galaxy mini a jobb telefon?

Figyelt kérdés

ez lenne valamelyik fajta az első okos telefonom, az alacsony áruk miatt esett ezekre a választás, de nem tudom, hogy melyik a jobb. az osztálytársaimnak van 2-nek galaxy mini, az tetszik, de azt mondják hogy sz*r, de az lg-re is azt mondják, mert lg és az nem jó telefon, csak azt nem veszik számításba, hogy tanló telefon lenne. melyik a jobb? vagy tényleg sz*rok és nem jók kezdőnek sem?

külsőre az lg jobban eszik, de a samsungal is meg tudnék barátkozni.

vagy esetleg max 20ezer forintért valami más amit használtan meg lehet kapni és jobb?


2012. ápr. 23. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő sajnos elég szar.
2012. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egy kicsit többet esetleg tudnátok írni

pl hogy mi alapján döntsek

csak szeretném megtanulni az egyikkel az op. rendszer használatát és hogy mi mire vló meg úgy általában is.

gondolom játszani ezen is lehet pl angry bird-el lehet rajta játszani? programokat lehet rá letölteni? nem is igazán tudom, hogy egy ilyen telefonnal mit lehet csinálni.

esetleg nokia n97 az jobb? de arra azt mondják hogy szarabb mind a 2-nél.

2012. ápr. 23. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom:

Galaxy mini talán valamennyivel jobb

Mindkét telefon 600mhz proci

Galaxy miniben tft kapacitiv kijelzo van lgbem rezisztiv ami szerintem hátrány

Kamera lg 3mp

Galaxy mini 3.2 mp

Galaxy mini android 2.2

Lg android 2.1

Ebben is a galaxy mini a jobb

Ha mindenképp ezek közül akarsz választani akkor inkább galaxy mini

2012. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő elavult,sz*r!


Inkább SE Live 36K-ért!

2012. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még jó hogy írtam hogy max 20K-t tudok adni telefonért. akkor a mini lesz az.
2012. ápr. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!