Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik miben jobb? Nokia...

Melyik miben jobb? Nokia Lumia 710 vagy Samsung Galaxy S Plus?

Figyelt kérdés

Kamera?

Hangzás? (fülhallgató)

Megbízhatóság?

Kijelző?

Sebesség?

Filmek lejátszása?

Olvastam mindkettőről a tesztet, de ilyen összehasonlítást még nem találtam sehol, pedig egy árban vannak.

Köszi



2012. ápr. 23. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kamera szerintem előnyösebb a 710nek a ledvillanó miatt, hangzást nem tudom. megbízhatóság és sebesség ha egybevesszük, akkor egyértelmű hogy a wp7 jobb az androidnál. kijelző meg a filmlejátszás meg szinte ugyanaz(minőségben).

én nem vennék android-os galaxy-t. egyszerűen a touchwiz annyira szar hatású. sokkal jobban néz ki a wp7, de ez csak az én véleményem.

2012. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak tévedtem, mikor a Lumia 710 gyorsabbnak tűnt bármely Androidnál :D Amúgy a SAMOLED kijelző miben szebb/jobb, mint a Lumia 710-ben lévő TFT?
2012. ápr. 23. 17:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Külön-külön már láttam őket, de egymás mellett nem, és szerintem a Lumia 710-nek semmivel sem volt rosszabb képe a Galaxy S Plusnál. De kb két hét volt a kettő nyomogatása között, így nem emlékszem
2012. ápr. 23. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:

a SAMOLED-nek állítólag kicsit mélyebbek a színei

a LUMIÁnak pedig clearbackes TFT kijelzője van, amit jobban lehet látni kint a napfényben

2012. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azthittem, h ez a clearback csak arról szól, hogy szebb a fekete :D De ha jobban látom kint napfényben, akkor egyelőre a Lumia 710 áll nyerésre.
2012. ápr. 23. 18:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és köszi mindkettőtöknek :D
2012. ápr. 23. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:
nm, am én is egy Lumiára akarom elcserélni a mostani xeria minim (:
2012. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:)

Szerintem elég korrekt készülék, főleg ezért az árért (45 ezer, 2 év hűségidő, havi 2 ezer net, ami nekem elég :D)

2012. ápr. 23. 18:58
 9/13 anonim válasza:
Lumiám van, igaz, 800-as, és már nem cserélném vissza androidosra. Felhasználóbarát, gyors, nagyon kézreáll, és végre egy rendesen összerakott telefon.
2012. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon jó a menüje felépítése, a csempékre lehet mondani, hogy teljesen és egyedi. Remélem, ezzel ringbe kerül a Microsoft. Igazából jó lenne várni a WP8 megjelenéséig, lesz szerintetek Apollo frissítés?
2012. ápr. 23. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!