Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak a sonyericsson xperia x10 minivel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Elavult,gyenge stb.! Ma már ötödszörre írom le!


Inkább SE Live 36000-ért!

2012. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 light25 válasza:
szerintem jó telo csak az android gyenge rajta
2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem az android gyenge, hanem a hardver.
2012. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó : de az android (is) gyenge rajta. Most csak tesztből a saját szórakoztatásomra egy cyanogen csapat által módositott 2.3.7 gingerbread romot tettem rá ,kb 2000x gyorsabb és jobban használható a gyárihoz képest ,tehát ugyancsak van még tartalék a hw-ben.
2012. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod mitől gyorsabb?Attól hogy nincs timescape, nincs mediascape, nincsenek gyári widgetek, és teljesen sallang és eyecandy szemét mentes az egész rendszer.

Custom romot ne hasonlítsunk már a gyártó által tele szemetelthez, mert nem ugyanaz a kettő, attól függetlenül, hogy maga a rendszer verziója esetlegesen ugyan az lenne.

Így a hardvernek nem kell szarakodnia az opcionálisan szarul optimalizált gyári widgetekkel, és kezelőfelülettel.Ettől gyorsabb a CM7-tel, vagy bármilyen más custom rommal.Főleg ha superuser jogodnál fogva még húzol is a processzor órajel frekvenciáján.

2012. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sztem egyáltalán nem gyorsabb custom rommal. Rootolt alap2.1em van és lepucoltam róla minden szar timescapet meg ilyeneket. Lagg nélkül megy az angry birds. Egyedül a sivatagos résznél akad meg néha meg a birthdayparty-nál. Ahhoz képest amit egy galaxy ace nyújtott nekem annál szerintem ezerszer jobb. Igaz az aceben nagyobb a proci, de a kijelző is nagyobb.... nem véletlenül cseréltem le aceről erre.
2012. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És gyári kernelre tetted fel, vagy cserélted arra, amin esetleg hasítana?
2012. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!