Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 8gb vagy SE xperia arc?

Iphone 4 8gb vagy SE xperia arc?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy e két telefon közül Ti melyiket vennétek? Főképpen ppt doc ... fileok megnyitásara és ehhez hasonló műveletek elvégzéséhez kellene. Esetleg más hasonló árkategóriában?
2012. ápr. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 16 gigás i4-em van, skydrive-ról szoktam használni ppt-t és doc fájlokat is, igazából nincs vele probléme ilyen téren. viszont abban már kételkednék, hogy a 8 gb elég, szóval inkább az arc.
2012. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iphone 4 árából lehet venni 2 magos androidot pl xperia S és az mindenbe jobb de ezek közül is az arc inkább
2012. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ol!v3r ***** válasza:
Az arc mindenben jobb az i4töl az iphone túl van árazva (hogy a sok gazdag megvegye) i4-et kb. az xperia minivel lehet összehasonlítani.és a képernyője is nagyobb az arcnak ami azért nem hátrány de az arc s még jobb és olcsobb is mint az i4 ha tudod vedd azt
2012. ápr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ol!v3r ***** válasza:
Bocs az arc nem mindenben jobb mert a proceszoruk ugyan olyan 1ghz(én már egyből az arc s re gondoltm) és szerintem ha van pénzed az i4 re akkor MINDENKÉPPEN vegyél xperia s-t az most az egyik legjobb telefon és a t mobilenál kb.110ezer
2012. ápr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!