Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik gyorsabb? A zte blade...

Melyik gyorsabb? A zte blade vagy a skate?

Figyelt kérdés
Láttam bladet is és skatet is milyen a menüje és a skate lassabbnak tűnt mint a blade.Akkor a blade gyorsabb?
2012. ápr. 23. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A Blade gyorsabb!


Viszont ha venni akarsz telót akkor egyiket se vedd!


SE Live 36K*ért inkább! Fényévekkel jobb!!!

2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A skate-ben nagyobb a processzor, szóval az a gyorsabb. De attól is függ, hogy mennyire van telepakolva a telefon.
2012. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tajti Miklós ***** válasza:
A samsung galaxy w nem drágább de sommal jobb a zte nél és SE nél is
2012. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

@ 2: Miből gondolod, hogy gyorsabb lenne, vagy hogy egyáltalán "nagyobb" lenne a processzor?

A Bladeben egy Qualcomm MSM7227 van, 600 MHz órajel frekvencián, a Skate-ben ugyan ez, egy T-vel ellátva, tehát MSM7227T, ami annyit jelent, hogy jár mellé egy Adreno 200-as GPU.A frekvencia meg gyárilag van húzva 600-ról 800-ra, tehát ugyanolyan szemét mindkettő.

Erre jön pluszban az, hogy a Skate-nél a processzornak egy 4.3-as kijelzőn kell megjelenítenie mindent, pont ezért van a 200 Hz-el magasabb frekvencián működő proci.De ettől még nem gyorsabb.


Kérdező: Te is olvasd el a fentieket.Kiegészíteném még azzal, hogy a skate-ben már van gpu, tehát a játékokat TALÁN gyorsabban viszi egy picivel, de a nagyobb kijelző miatt szerintem nem lenne számot tevő a különbség.Flasht persze nem támogat az ARMv6-os processzor architektúra, tehát még az angry birds is itt-ott akadozni fog ugyanúgy, mint az összes többi flash igényes játék.


Blade-Skate: ha engem kérdezel, akkor blade, az jobbra sikerült, és több custom rom van.Illetve rootolás után ugyanúgy fel lehet húzni 800 MHz-re, mint PL ahogy az ACE-ben tették, vagy a Skateben.

2012. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hm..

"Erre jön pluszban az, hogy a Skate-nél a processzornak egy 4.3-as kijelzőn kell megjelenítenie mindent"

A processzornak halvány fogalma sincs, mekkora a kijelző MÉRETE, ő egyet tud, 800*480 képponttal kell foglalkoznia, ezt megteszi, és ez ugyanakkora a Bladeben és a Skateben..

2012. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sorry, jogos.De ahogy elolvastam, még az órajel frekvencia különbséget is simán csak Hetz-ben adtam meg. :D Jó az MHz-nek is.

Viszont a skate még mindig nagyobb szemét.Nem sikerült jobbra, mint a Blade.

2012. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Skate processzora nincs húzva, az a gyártást követő válogatáson teljesítette a nagyobb órajelű tesztet.

A Bladebe ebből a szempontból a gyengébbek kerülnek. Aztán van amelyik jobban, van amelyik kevésbé húzható.

Ha előre pontosan tudnák mi jön le a gyártósorról, nem gyártanának gyengébbet, miért tennék? Ugyanazon a procedúrán megy át, ugyanannyiba kerül....

2012. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a Blade jobb telefon, de gyári rommal, húzás nélkül az se jó semmire.
2012. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!