Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség egy iPhone és...

Mi a különbség egy iPhone és egy rendes okostelefon között? Mivel tud többet, vagy miért drágább?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy többet tud, azért drága mert Iphon, igaz tartósabb..
2012. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt nem a drágaságban és a tudásban kell nézni, a logóban. meg ez egy életérzés. olyan, hogy megveszed a drága ruhát, mert úgy érzed, hogy a kínaiban gáz vagy. nekem is iphone-om van, de én nem divatból vettem meg, hanem mert szeretem cserélni a telefonokat, és megmondom, nem az ios a kedvenc op.rendszerem, a wp7 jobban a szívemhez nőtt. de hogy előnyöket mondjak róla. elméletileg zenére van hangolva. kihangosítva tisztán szól, fejhallgatóval pedig sokkal izmosabban szól bármelyik másik telefonnál. a rendszer igaz, hogy zárt, de mivel a hardver rá van szabva, ezért stabil, és nem veszik kárba az erő, mint például androidnál, aminek igazán még a 2 magos proci se elég. ezt mutatja az is, hogy már 4 magos telefonok jönnek, és nem fogsz látni rajta semmilyen sebességbeli különbséget. szóval konkrétan a logó mögött precízen megtervezett telefon, illeszkedő rendszerrel van párosítva. tény, hogy nem ér annyit, amennyibe kerül, de ha azt nézzük, a samsung is tud olyan árcédulákat alkotni, ami eléggé kiborító...
2012. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ennyire ne véd az applet tény jól tudja a szoftert és a hardvert összehangolni de hiába ha sokkal gyengébb alapból a hardver így nem gyorsabb. A 130 ezres Xperia S majdnem mindenbe jobb mint a 190 ezres 4s (32gb) azért ezt írtam mert az xperia s is 32 gb. Szóval jó telefon de kb azt tudja mint a 100 ezres telefonok csak ez apple.
2012. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. ápr. 23. 20:44
 5/13 LinuxPower ***** válasza:

A kérdéshez: Hogy érted azt, hogy „rendes okostelefon”??

Az iPhone ugyanúgy okosteló, mint akármelyik másik teló, amin valamilyen OS van...


A 2. hozzászólónak:


Androidos telókat nem azért adnak ki 2/4 (és majd idővel több) magos procikkal, mert az ennél kevesebb nem lenne elegendő az Androidhoz, hanem azért, mert a gyártók ezzel próbálják meg eladni a telójukat, mivel mást nem nagyon tudnak (vagy akarnak ?) felmutatni.


Pl. a Galaxy Minin a 600 MHz-s, ARMv6-os procival egész szépen megy az Android 2.3.5

2012. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tajti Miklós ***** válasza:
Semmi gond az egy magos Samsungokkal. A Samsung Galaxy S Plus és Galaxy W tökéletessen muzsikál az egymagos 1.4 GHz Scorpion procikal tehát az apple termékek csak annyival másabbak hogy rémisztő az áruk és cseppet sem kézre állóat ojanok mint valami deszta olyan szögletes a 4 /4s ius
2012. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azaz nem éri meg az iPhone mert ugyanyannyit tud!? Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 24. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el a válaszokat, nincs sok időm plusz ilyen kérdéseknél mindig vannak fanboyok, akik lefárasztják az embert, egy gyors válasz:


iPhone "különlegessége", hogy csak arra van iOS (kis túlzással), ami egy külön oprendszer, szarnak nem szar, de nem is épp olyan nagy szám, ma már az Android is tudja ugyanaz.

Nem drágább, egy csúcskategóriás telefon ennyibe kerül, van nála sok drágább telefon is.

2012. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem drágább?? az iphone 4s 180 ezer (32gb) 1 xperia S mindenbe jobb szinte az 130 ezer. akkor miért éri meg jobban az iphone?
2012. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem 32 gigás iPhone-t néznél akkor már 130-tól kapható lenne az iPhone is.

Oké, hogy Xperia S meg 32 gigás, de szerintem most ez a legkisebb probléma.

És nem lehet azt mondani, hogy mindenben jobb, mert hardveresen hiába jobb, mert más az oprendszer, ahol nehéz eldönteni, hogy melyik a jobb.

2012. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!