Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itunes-ra most már nem lehet...

Varga Máté kérdése:

Itunes-ra most már nem lehet úgy regisztrálni, hogy bankkártyát ne adjunk meg? Mert nekem nincs olyan opció, hogy bankártya nélkül regeljek, mindenképp kér egy kártyát.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az uj iTunes verziok mar ugy jottek ki, hogy ne lehessen regisztralni bankkartya nelkul.


Ha olyan dolgokat toltesz le, amelyek ingyenesek, akkor nem kell attol tartanod, hogy az Apple majd lopja a penzed es titokban levonogat fiktiv osszegeket a szamladrol, szoval nyugodtan megadhatsz egy bankkartya szamot.


En kuldtem ajandekba egy notat a baratnomnek a Blackberryjere es neki sosem volt Apple regisztracioja, de ahhoz, hogy az ajandekot letoltse a telojara ahhoz regelnie kell bankkartyaval.

2012. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy jöttek ki, én tegnap tudtam regisztrálni bankkártya nélkül is. A titok az, hogy bemész iTunes-ba, (még nem vagy regisztrálva, se semmi) kiválasztasz egy ingyenes alkalmazást, letöltés, és ott felajánlja, hogy regisztrálj. Na ott lesz a bankkártyák között hogy "None" azaz egyik sem.
2012. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy a második mondja.
2012. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, más email címmel regeltem és már jó is volt:)
2012. ápr. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!