Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki erről az...

Rendelt már valaki erről az oldalról?

Figyelt kérdés

phonedika.hu


Mi a tapasztalat?

Csak azért, mert én 5 napja rendeltem kiegészítőket. A pénzt ahogy kérték azonnal el is utaltam és azóta se kép se hang. E-mailre nem válaszolnak és a cuccot se kaptam még meg.

Igaz, szerencsére csak 2-3eFt-ról van szó. Lehet hogy ez volt a tanulópénz...? Vagy csak én vagyok türelmetlen?


2012. ápr. 24. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
esetleg telefonon hívd fel őket.
2012. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha külföldről rendelik ők is a cuccokat, akkor előfordulhat 2-3 hét, míg megérkezik, feltéve, ha nem akad fent a vámon.

Ha raktárról szállítanak, akkor az ország egész területén belül átlagosan 2-3 munkanap alatt meg kellett volna érkeznie.

Érdeklődj utána, hívd fel őket, és kérdezd meg, hogy mi a helyzet.

Ha a telefont sem veszik fel, akkor tényleg tanulópénz volt.

Noname oldalról nem rendelünk semmit.Ez alapszabály.

2012. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az volt odaírva, mikor rendeltem, hogy raktáron van a termékekből.

Csak azért furcsállom, hogy nem válaszolnak, mert még rendelés előtt érdeklődtem náluk e-mailben és fél órán belül jött is a válasz. Most meg semmi.

De akkor egye-fene rájuk költöm még azt az 50-60Ft-ot is, feltéve, ha felveszik.

2012. ápr. 24. 10:22
 4/17 bp1985 ***** válasza:
Előre még 5 ft-ot sem utalok semmiért... Főleg nem ilyen cégnek.
2012. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Pedig minden rendben vele!

Ők hívtak fel, hogy az egyik termékből még sincs abban a színben. És felajánlottak egy drágább típust helyette, ugyan azon az áron.

Úgyhogy végül is mégis egy korrekt cég, megnyugodtam :)


(Előző, én azért ilyen kis összegeknél meg merem kockáztatni, főleg ha kirakja magáról az adószámát, cégjegyzék számát, stb. Magánszemélyeknek ismeretlenül én sem szívesen utalgatnék.

De inkább vállalom 2-3eFt-nál a kockázatot, minthogy utánvétellel kérjem és emiatt több ezer forinttal támogassam a postát a semmiért. :( )

2012. ápr. 24. 11:47
 6/17 bp1985 ***** válasza:
Céget alapítan én is alapítok bármikor. Adószám, cg szám nem sokat ér. Tudod hova vannak cégek bejegyezve? Farkasréti temető, Elhagyott, 1000 éve nem működő gyárudvar, stb. Ennyit a "hitelességről"
2012. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó, jelen esetben lényegtelen. És nem azért tettem fel a kérdést, hogy erről vitatkozzak.
2012. ápr. 24. 15:37
 8/17 bp1985 ***** válasza:
Értem, csak leírtam, hogy céget mennyiből lehet csinálni:). De neked szerencséd van vele, hogy nem vertek át. A legtöbb ilyen átverés.
2012. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg eddig mindig szerencsém volt, neked meg peched. Sok mindent rendeltem már netről, de eddig soha nem vertek át.
2012. ápr. 25. 08:23
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, közben pár napja megérkezett a rendelt cucc. Gondos csomagolásban, kifogástalan minőségben, a bolti ár töredékéért. Úgyhogy nem bántam meg, hogy innen vásároltam. :)
2012. ápr. 29. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!