Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson k800i-met...

Sony ericsson k800i-met szertném seus-sal frissíteni, elvesznek majd az sms-eim?

Figyelt kérdés
fontos lenne h mihamarabbi megbízható választ kapjak!

2012. ápr. 24. 13:56
 1/5 anonim válasza:

Nem tudom, de szerintem az SMS-eket szinkronizálhatod a géppel a SE saját programjával, nem?

[link]

2012. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor megmaradhat?
2012. ápr. 25. 19:44
 3/5 anonim válasza:
ha szinkronizálod a géppel, akkor az smsek ott lesznek a gépeden és ha felrobban a telefonod, akkor is meglesznek. Tehát biztonsági másolatot készítesz róluk, szóval ja, megmaradnak, de csak ha tényleg lehet vele szinkronizálni. Nem tudom, hogy lehet, Nokiával, LG-vel lehet, SE-m nem volt, de erős a gyanúm h ott is lehet :D
2012. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2012. máj. 1. 17:43
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Ments mindent a PC Companionnal, utána jöhet a SEUS. Aztán mindent visszaállíthatsz.
2012. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!