Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphone 3GS-t választaná...

Melyik Iphone 3GS-t választanád? Linkek lent

Figyelt kérdés

Vaterán néztem.

Hardverapron rengeteg a csaló, sok a kereskedő akik kibelezik, megbuherálják, sokak megjárták, sajnos tapasztalat.

Volt már több eladásom és komoly telefon vásárlásom vaterán, nagyon megbízhatónak találom az embereket így 4 év elteltével, nem úgy, mint hardverapron...

Ezért nagyon alapos kérdezősködések illetve telefon keresések alapján összegyűjtöttem rengeteg Iphone 3GS-t amik közül nem tudok dönteni.

Segítsetek kérlek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A kérdéseknél Profectuscat néven szerepelek.

Tényleg alapos akarok lenni, mert manapság főként ezt a fajtát piszkálják meg, és annyi van belőlük, mint a hangya!


Aki ért hozzá(!!!), kérem segítsen!


Köszönöm előre :)


2012. ápr. 24. 16:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Uram isten!

Ezzel mindent elmondtam.

Várom hozzá értők hozzászólását. Köszönöm!

2012. ápr. 24. 17:16
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs telefonom, semmilyen.

Mivel elcseréltem egy sz*rra és most visszacserélem egy Iphone-ra ami remélhetőleg még 2 évig jó lesz.

Valaki, aki ért ehhez? itt van?

2012. ápr. 24. 17:17
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Megnézem, írok face-n.
2012. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lol, egy sokéves telefont veszel, és azt várod, hogy még 2 évig jó legyen... És még te pontozol le? Idióta.
2012. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
?
2012. ápr. 24. 17:51
 6/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Unatkozol Jolinar?
2012. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nem néztem végig a hirdetéseket, főleg, hogy tele van 1FT NMÁ-val, aminek ki tudja hol lesz a vége és annyiért megérné-e majd megvenni. Én eddig mindegyik telefonomat az Expressz.hu-n vettem és egyszer sem estem becsapás áldozatául, de szerintem hülyeség ilyen következtetéseket levonni. A Vaterán is van legalább ennyi kétes biznisz meg átverés, csak nem tűnik fel mindig. Hardverapróról nem tudok nyilatkozni.

2012. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!