Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One S vs Sony Xperia S?

HTC One S vs Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! :)

2012. ápr. 24. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
mindenben jobb a Sony Xperia S :D. kivéve hogy nincs Xperiában nincs Sense :D de hát ha most azon számít hogy mit akarunk akkor nincs értelme az Xperia vételnek :) Én Sony-t ajánlok :)
2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás. De van legalább egy dolog, amiben a HTC jobb. Alapból 4.0-val jön. Ja és köszi a gyors választ, de ennyi nem elég!
2012. ápr. 24. 18:13
 3/18 anonim ***** válasza:

#1


Pontosan milyen drogos is fogyasztottál az elmúlt fél órában?


Xperia S: MSM8260 CPU, ami még Snapdragon S3, és "csak" Adreno 220-as GPU-val van, míg One S-be MSM8260A van, a jelenlegi legjobb proci, Adreno 225-tel.

Hardveresen erősebb a One S, persze lehet, hogy ez felhasználói szempontból semmit sem számít, de akkor is, már rögtön hülyeség, hogy mindenben jobb az Xperia S.


Viszont a One S egyetlen egy, de nagyon nagy hátránya, a pentile matrix-os kijelző, ami nem épp a legjobb.

2012. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A kijelzőben szerintem is az XPeria a nyerő, de nekem ez annyira nem számít, hiszen így is jobb minőségű, mint a számítógép, a tévé, vagy akármi más kijelzője ebben a lakásban.
2012. ápr. 25. 19:20
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

En sem tudom mit fogyasztott az elso, de en is kerek!


Viccet felreteve, a One S szetalazza az XPERIA S-t. Egyedul a kijelzoben jobb a Sony, minden masban a htc. Ezen nincs is mit vitatkozni/gondolkozni. A S4 proci meg brutalisan gyors, neha meg a Tegra3-at is lenyomja.

2012. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
lol vicc a htc s épp hogy csak hardverbe jobb ráadásul nem lehet érzékelni felhasználóként hogy gyorsabb hanem max teszteken minden másba xperia S jobb kijelző,kamera a htc s be egyenesen gyenge van az árához képest.
2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A Hardver mellett ott van a kinézet, ami szubjektív és a kezelőfelület, ami szintén szubjektív. És nekem a Sense jobban tetszik, mint a Sony kezelőfelülete.
2012. máj. 12. 11:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért jönnek a kezelőfelülettel amikor azt 1 laucnherel 2 perc alatt le lehet cserélni. én Xperia S vennék mert jobb kijelző, és kamera igaz vmivel jobb hardveresen az one s de nem fogod észre venni mint felhasználó hacsak nem benchmark teszteket akarsz csinálni.
2012. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2 a 3 ellen az Xperia S áll vezetésban. Hol vannak a HTC fanok?
2012. máj. 12. 17:21
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

En htc fan vagyok, mar egyszer irtam is ide. Manapsag nagyon elszaporodtak a Sony fanok, amit meg is tudok erteni, mert tenyleg jo telefonok, es az arazasuk is nagyon rendben van. Viszont, ha meg tudod fizetni mindket telefont, akkor szerintem az ar tenyezo kizarhato a versenybol.


htc One S mellett szol:

SOKKAL erosebb hardver, jobb kamera, vekonyabb, szebb design, minosegibb anyagfelhasznalas, minosegibb osszeszereles, Sense 4.0, jobb akksi.


Xperia s mellett szol:

HD lcd kijelzo, dedikalt kameragomb, tobb belso tarhely.


Dontsd el hogy melyik fontosabb neked. Egyik telefon sem fog csalodast okozni az tuti.

2012. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!