Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8 Főzött ROM...

Sony Ericsson X8 Főzött ROM telepítés, hogyan?

Figyelt kérdés

Rom amit telepíteni szeretnék: GingerDX 21.

Telefonomon a Kernel: 11W30


Feltettem az xrecovery-t, aztán xrecovery-ből a CWM-et (Narancssárga rendszer) telefont root-oltam ez alapján:

[link]


telepítettem a Root Explorer-t, felmásoltam SD-re GingerDX rendszer .zip fájl-t, most érdekelne hogy hogyan tovább.. hogyan tudnám telepíteni ezt a rendszert CWM-böl?

Gyári (Stock) kernellel is működik? Ha esetleg hiba lépne fel és nem lépne tovább a telefon a Sony Ericsson szövegnél, hogyan lehet visszaállítani az eredeti rendszert? ez az első Rom telepítésem androidos telefonon, eddig csak Samsung S5230-ra telepítettem Firmware-t :)


[link]


-> ez alapján próbálok kiigazodni de nem igazán megy, valaki írja le hogy onnan hogyan tovább ahol tartok, köszönöm előre is a segítségeteket! :)



2012. ápr. 24. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az átolvasottak alapján megy gyári kernellel is, egésen 11W33-ig, ha jól olvastam.

A recoveryben kell egy full wipe, meg egy wipe cache, meg mindent wipe-olsz, és utána a recovery-n belül arra nyomsz, hogy install from sd card.kell lennie egy ilyen opciónak.

2012. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ugyanez a trollface-es recovery-d van, a közepe táján van az install custom zip arra nyomsz, és kiválasztod azt az egy zip fájlt ami az SD kártyán van, és el is indul a telepítés.
2012. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez már nem trollface, ez ilyen narancssárga, az amit felfrissítettem az volt trollface az xrecovery, itt nincs olyan hogy (FULL WIPE) hanem csak annyi hogy wipe data/factory reset, ez lehet a full wipe ebben a CWM-ben?
2012. ápr. 24. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:

"Sokan kérdezték már mivan akkor amikor ,,bootloop " van azaz sonyericsson feliratnál lefagy. akkor SEUS és elölről seus: Sony Ericsson Update Service innen le szedheted"...


Bootloop esetén meg ezt kell csinálnod.A második linkből másoltam ki neked.Olvass el mindent, ott van leírva szóról szóra.

2012. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséged, a testvérem telefonján is szeretném ezt megcsinálni de az aksi alatt ez a szám szerepel: 11W01, ebben az esetben mindenképp szükséges a Kernel frissítés?
2012. ápr. 24. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát a full wipe az full wipe.Azt kell először, utána ha megvolt a wipe data, cache, egyebek, akkor keresned kell egy olyat, hogy "install zip from sd card, vagy valami hasonlót."

Lehet, hogy full wipe esetén az SD-ről is töröl mindent akkor másold rá újra és intall.

2012. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt írta a szerző, hogy ajánlott a kernel csere (csak a gyorsaság érdekében), de a gyárira is rámehet, ha 11W33 alatti szám van az akksi alatt.

Kernel csere folyamata(ha nagyon akarod) a második link alja felé kezdődik.

2012. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon merem bevállalni ezt a kernel cserét.. Olyan hogy full wipe, nekem nincs ebben a narancsárga cwm- ben, gondolom amit feljebb irtam azaz, csak más neve van.
2012. ápr. 24. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, az lesz az, de ezt írtam is neked.
2012. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kernel csere meg nem feltétlen szükséges, mert azt írták, hogy a gyári kernelen is működik.
2012. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!