Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont vegyek?

Milyen androidos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
130000 Ft-om lenne rá. Olyat keresek, ami bővíthető micro SD kártyával, mini usb-s (bár nem tudom, hogy mostanában mennyire divat, hogy csak saját kábellel működik), és a jack csatlakozó is sima benne. Előre is köszi.
2012. ápr. 24. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel ez alapkövetelmény minden androidos telefonon, így a pénztárcád vastagsága erejéig bármelyiket megveheted, ha egyéb igényeid is vannak, akkor még könnyebb lesz találni egy megfelelő darabot.Nem ajánlok semmit, mert ne mbiztos, hogy az neked megfelelő lenne minden szempontból.
2012. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-Sony Xperia S (t-mobile: 121e), nem bővíthető, de 32GB elég sztem.


-Sony Ericsson Xperia Arc S (t-mobile: 80e)


-Nokia Lumia 800 (t-mobile: 103e) Windows Phone 7


(-HTC One X (t-mobile: 148e) 4 magos)

2012. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először xperia S-t gondoltam, de nekem fontos lenne, hogy cserélgessem a kártyát, mivel más eszközben is használom. A Samsung Galaxy S2 milyen?
2012. ápr. 30. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Xperia S 6x odavissza b*szkodja a falhoz a galaxy s2-t :D
2012. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azt elég nehezen, ha egy memória kártyát nem lehet beledugni...
2012. ápr. 30. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, 32 Giga belső tárhely nem elég?

Mellesleg jobb telefon, mint az S2.

2012. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég, de ahogy írtam, fontos, hogy cserélgessem a kártyákat, ezért a Sony sajnos nem jó.
2012. ápr. 30. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor HTC One X vagy One S
2012. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!