Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostantól még meddig lesznek...

Mostantól még meddig lesznek megvásásárolhatók a sony ericsson telefonok?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert a napokban tudtam csak meg, hogy a Sony felvásárolta az ericssont és a cég neve mostantól csak Sony, de vajon így meg lehet még vásárolni a telefonokat amiket még sony ericsson néven adott ki a gyártó vagy azok is átneveződnek Sony-ra? Vagy csak egyszerűen,ha SE terméket veszek akkor a profit a Sony-é lesz? (én speciel azért kérdezem mert egy se xperia mini pro akarok venni kb. három hónap múlva)Fontos lenne a válasz!

2012. ápr. 25. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az a baj, hogy mi nagyon nem tudhatjuk, hogy a felvásárlásban állt-e az, hogy az utólag megvásárolt készülékekből, melyek SE néven futnak még, azokból kap-e az Ericcson pénzt. De szerintem semmi köze hozzá az Ericcsonnak már, mert felvásárolták, vagyis megvettek gondolom minden jogot, stb-t. Így már nem tartozik az Ericcsonra ez, és az, hogy a neve még rajta van a készülékein, azt megtiszteltetésnek vehetik, Gondolom csak a vezetőktől vették meg a nevet, minden maradt a régi, csak az aki vezette távozott. Csak pár ember profitált ebből, de szerintem a mostani készülékük elég gagyi lett kinézetileg. A régi készülékeken meg rajta marad az ericcson felirat is, mivel azt már nem nagyon gyártják.
2012. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy felvásárolta a Sony az Ericssont, nem változik semmi.Ugyanúgy gyártják a régebbi modelleket most is, ugyanúgy Sony Ericsson néven, minden ugyanaz.Nem is lehetne másképp, ha a Sony nem akar bíróságra járni, mert az Ericsson perelhetne amiatt, hogy levették a nevüket egy közösen gyártott modellről.

Az, hogy mostantól Sony néven futnak az újabb darabok, majd kiderül, hogy hogy sikerülnek, a régebbi modellekben ez semmiféle változtatást-változást nem érint, ne aggódj.

2012. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig is többségi tulajdona volt a Sony -nak az Ericssonban most csak annyi történt hogy a maradék részesedést is megszerezte.A profit eddig is a Sonyé volt hiszen minden gyártási fázist is ő készített az Ericsson már nem foglakozott gyártással jóformán csak a nevét adta a modellekhez.A név, a forgalmazás és minden más marad úgy ahogy volt.
2012. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!