Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson Xperia Ray...

A Sony Ericsson Xperia Ray telefonomon nincs net előfizetés, csak Wifin netezek. Kell e majd ezért, hogy ment x ideig a 3G különdíjat fizetnem?

Figyelt kérdés
Egyébként töltöttem le cuccokat az Android Marketből, vagyis mostmár Google Play-ből és a 3G a telefonon be volt kapcsolva, azt olvastam valahol, hogy talán lehet adatforgalmi díj. De ha nincs net előfizetésem, akkor is?
2012. ápr. 25. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ha még a netstart(t-mobile esetén) sincs bekapcsolva, akkor nincs vele baj. ha az bevan, akkor elég nagy számlát tud csinálni. én azt ajánlom, hogy a legolcsóbb mobilnetre fizess elő.
2012. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs mobilnet előfizetésed, akkor akár a 3G-t is kikapcsolhatod, mert csak meríti az akkumulátort feleslegesen, 2G-n meg az ország minden pontján lehet telefonálni.
2012. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs netstart, hál' Istennek. :)

Időközben kikapcsoltam a 3G-t, megy a wifi anélkül is. :9


Köszi a válaszokat!

2012. ápr. 26. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megy, a 3G az csak egy technológia, amivel a telefonos antenna magasabb frekvencián is tud üzemelni, a wifi antenna az meg egy külön modul.Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2012. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

91621! Teljesen egyetértek, ez az oldal szerint viszont 3G-t kikapcsolva többet eszik a ray.


[link]


Kérdésre:

Ha wifin keresztül netezel nem kell külön fizetned, csak a fizetős alkalmazásokért.

2012. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fura, ez általában fordítva szokott lenni.Ha így van, akkor akár vissza is lehet kapcsolni.
2012. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!