Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy a samsung galaxy...

Igaz, hogy a samsung galaxy minihez nem gyári tartozék a headset?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:34
 1/5 bp1985 ***** válasza:
A giohoz sem adnak.
2012. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és képernyő védő fólia van rajtuk, vagy külön meg kell venni?
2012. ápr. 25. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor húgom kapta a galaxy mini-t akkor azon rajta volt valami fóla. De az csak az ilyen "legyen rajta valami" kategóriás fólia és azon volt rajta a telefon neve meg az, hogy androidos és egyéb ilyen infó. Rendes fólia viszont nincs (én még nem találkoztam olyannal, hogy gyári tartozék lenne egy telefonnál). Szóval azt külön vehetsz ha nagyon akarsz.
2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké köszi a válaszokat.

veszek rá mert egy fólia pár száz forint de ha a kijelző karcolódik az eléggé drága dolog.

2012. ápr. 25. 21:05
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Vannak olyan telefonok, amin normális fólia van. Nekem a desire-n, és az incredible s-en is volt gyári, normális, nem teleírt fólia.
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!