Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van annak h az...

Mi értelme van annak h az androidosoknak muszáj olyan screen mint az iosnak? Hogy ki van írva h slide to unclock? És mi ios felhasználónknak mért kell feltétlenül androidos feloldás?

Figyelt kérdés
Jó értem h jól néz ki mind 2 de akkoris, máskor döntsétek el h milyen teló kell :P :D .Véleményeket!
2012. ápr. 26. 15:03
 1/3 anonim válasza:

teljesen igazad van!

az androidosok részéről talán annyi, hogy míg androidos telefon kapnak 20ezerért addig egy iphonet csak ennek a töbszöröséért és talán jobban tetszik nekik az iphone csak nem engedhetik meg maguknak.

na de h iphoneosok miért csinálják ezt azt nemtudom :-)


Samsungom van Androidos menüvel ;-)

2012. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na köszönöm a választ! :) szerintem igazad van :D és más szerint (pacsi:)
2012. ápr. 26. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Első: Samsungod van androidos menüvel? Az már büntethet.


Az androidban az a jó, hogy nyitott, teljesen személyre szabható, legálisan átprogramozható, és tervezhető rá bármilyen launcher, vagy locker, vagy akármi más.

Az, hogy az iOS-ből megszokott side to unlock lockert használja valaki, az csak egy a sok száz, vagy ezer féle képernyőzár közül.Ha nagyon akarnám, 5 percenként változtathatnék én is egy hónapon át, és még mindig lenne új fajta, amit ki lehet próbálni.Ez az android előnye.


Nektek nyilván sz@arabb lehet, iOS usereknek, nektek nyilván kell egy kis vérfrissítés a megszokott menürendszer és kijelzőzár után.

A droidnál tucatjával vannak a különböző launcherek, mindegyikhez százával a skinek, mindenki olyat használ, amilyet akar, ha nem tetszik a gyári.


Nyugodj meg kérdező, mindenki eldöntötte, hogy milyen telefont akar, nyilván azért vette/kapta azt, amije van.

2012. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!