Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 000 ért androidos telefon?

30 000 ért androidos telefon?

Figyelt kérdés
Milyen telefonok mozognak 30 ért ,ami androidos? Használt nem kell?

2012. ápr. 26. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Használt nem kell?"


Kérdezed, vagy mondod? Pedig nézz szét, 0 perces, "használt" Xperia minit kapnál ennyiért.

2012. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja gyűjtenél még 6 ezret akkor egy simán egy sony livé with walkman ami egy nagyon jó telefon

Ha nem akkor meg max galaxy mini vagymég wildfire s

De ez a kettő alsókategória

2012. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és használtan milyen telefonok vannak 30 ért?
2012. ápr. 26. 18:22
 4/7 anonim válasza:
Zte skate. nekem bevalt, ezert a penzert nagyon szuper, semmi problema nincs vele es jo nagy a kepernyoje.
2012. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SE Live with Walkman!


ZTE Skate: gyenge hardver,elavult, ArmV6 proci(szintén elavult) stb.

2012. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem ne vegyél semmit. A leginkább a SE Live with Walkman éri meg, újonnan 36 ezerért. De nézegesd, hátha van használtan. Ebben az árkategóriában ez éri meg a legjobban-sőt, szinte csak ez éri meg.
2012. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

gyenge proci? nem tudom te milyen programokat futtatsz a telefonodon, de nekem eddig csak egyszer szakadozot, mert eleg sok mindent nyitva hagytam. semmi problema nincs vele, minden aplikacio csodalatosan mukodik.


sokkal jobb mint egy SE, ebben az ar kategoriaban.

2012. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!