Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha az új Sony...

Szerintetek ha az új Sony Xperia S megkapja az ICS frissítést, jobb lesz valamivel?

Figyelt kérdés

Jolinar, leginkább feléd tűzöm ezt a kérdést!

De szívesen várok mástól is véleményt, főleg olyantól is, akinek van már ilyen telefonja :)


2012. ápr. 26. 18:29
 1/9 petko333 ***** válasza:
szerintem jobb lesz könyebben kezelhető (ez nem biztos de lehet hogy több lehetöség stb...)
2012. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg jobban támagogatja a 2 magot szóval lehet gyorsabb lesz.
2012. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

H lexarozza?

Ejj..

ICS-vel alapból jobb lesz a teljesítménye, mikor megkapja, mert jobban van optimalizálva. Úgyis megkapja, mert a Sony azt állította, hogy Xpieria Mini-re is kijön, akkor az S-re miért ne jönne?

2012. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dobozán is rajta van hogy megkapja.
2012. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó igaz, félreírtam, mivel én is láttam sok videón hogy Upgradeable :D szóval :D akkor inkább javítom arra, hogy több funkcióval fog rendelkezni? :) és nem szaroztam le kedves 2. . Én is imádom ezt a telefont, csak várok vele a frissítésig, és akkor veszem meg :)
2012. ápr. 26. 19:11
 6/9 A kérdező kommentje:
vagyis 3. kommentelő :D
2012. ápr. 26. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam, hanem Jolinar-nak.. aki majd válaszolni fog talán.

Minek vársz amúgy? Szolgáltatókhoz úgyis késik. T-hez a legtöbbet. Vagy, ha függetlenül veszed, akkor megéri még..

2012. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gondolkozom telenornál vagy függetlenül de hát mondom, egy kicsit várok :)
2012. ápr. 26. 22:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínű jobb lesz, mert különben mi értelme? :-D

Amúgy sztem vedd meg 2.3-mal, aztán ha kijön az ICS, tedd fel és akkor magad láthatod, hogy melyik jön be jobban.

2012. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!