Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet váltani előző...

Vissza lehet váltani előző twitter appra androidos telón? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
letöltöttem a legújabb twitter frissítést amit ajánlott az Google Play *vagy mi a neve mostmár* és 1: a twitterem magyar ami iszonyatosan irritál...vissza akarom kapni az angol verziót! 2: folyamatosan lefagy és kényszerleállítást csinál :""D nem tudja valaki honnan lehetne visszarakni az előző verziót? NAGYON SÜRGŐS LENNE

2012. ápr. 27. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
netről szedd le. bár nekem iphone-om van, de én is csak szívok pl amióta a facebook app frissült, ezért jailbreak-elve van, és letöltöttem hozzá a régi fb appot, az nem fagy, meg semmi, szóval twitterből is biztos van korábbi verzió neten. kérdés, hogy melyik az :D
2012. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és valami ötleted milyen címszóval keressek rá?XD
2012. ápr. 27. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
twitter apk
2012. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!