Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a telefonomon az...

Miért nem jó a telefonomon az Android Market?

Figyelt kérdés

Mikor rámegyek az ikonra akkor bejön egy fehér háttér , és kiírja hogy: " Market (process com.android.vending) az alkalmazás váratlanul megállt. Próbálja újra. "

Egy LG GT540-es telefonról lenne szó. Android 2.1 (gyári) van rajta. Kb. 1 hónapja kaptam akkor 1.6 volt rajta és működött a Market. 2 hete le frissítettem 2.1-re. Eddig működött minden , de most mindig ezt a hibát írja ki.Már próbálkoztam a "Gyári visszaállítással" de úgy sem jó.

Légyszíves segítsetek.

Köszönöm!


2012. ápr. 28. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazások kezelése menüpontba és itt kiválasztod a Market-et/Google Play-t, majd a "Gyorsítótár törlése".

Ha ez sem megy, akkor "Frissítések eltávolítása".

2012. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs közötte a Market. Csak azok vannak amiket telepítettem .. :(
2012. ápr. 28. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újratelepíteni innen:

[link]

Ez a Google Play telepítője

2012. ápr. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom telepíteni. :(
2012. ápr. 29. 20:22
 5/8 anonim válasza:
Ha nem andoidos a telefonod akkor biztos másik market van rajta.
2012. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látom van aki nem olvas, csak válaszol..."Android 2.1 (gyári) van rajta"

Van még lehetőség, de ahhoz ki kéne rootolni a telód.

"Ennél a készüléknél nem egykattintásos root a járható út, hanem command sorból kell futtatni egy állományt.


A készüléken legyen bekapcsolva (legyen a pipa betéve) a Settings/Applications/Development/USB debugging fülnél.


Töltsük le ezt majd csomagoljuk ki:

[link]


Ezután kössük össze a készüléket a számítógéppel


számítógépen válasszuk ki Start/programok/kellékek/parancssor


command ablakban válasszuk ki azt a könyvtárt ahova az elöbb letöltött állományt kicsomagoltuk majd futtassuk a root.bat fájt


Ha minden jól megy egy idő után a telefonunk újraindul és készen is vagyunk. Megjelent egy superuser ikon"


Ezután javaslom a Titanum Backup nevezetű progit:


*****


feletelpíted, elindítod, Backup/Visszaállítás alatt, megpróbálod eltávolítani a Market-et..ha nincs ott, vagy nem tudod..nos akkor kicsit meg vagyok lőve én is, mert főzött ROM-om van, és alapból tudok buherálni, de egy olyan filekezelőre lesz szükséged amivel a rejtett/rendszerfile-okhoz hozzá tudsz férni és sytem/app alatt törlöd a vending.apk vagy com.android.vending.apk-t, ha nem jön össze akkor itt egy cikk:

[link]


Ha sikerült törölni, akkor újra felteszed onnan amit belinkeltem korábban, ha nem akkor marad a kényelmetlenebbik megoldás: [link] egy progi ami letölti PC-re a marketes cuccokat. Legális, a miért fizetni kéne azért fizetned kell továbbra is, csak az apk-kat tölti le, vagy a másik megoldás, PC-n felmászol a [link] oldalra, és onnan Install. Remélem tudtam segíteni, vagy más fog tudni még mondani valamit. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre nem szeretném root-olni a telefonom , majd esetleg ha lejár a garancia. Most az LG SmartWord-ot telepítettem a telefonra. Ez hasonló mint a Market.

2012. máj. 3. 14:30
 8/8 anonim válasza:

Hello


Én viszont szeretném rootolni a telefonomat ( ugyan ez ) és nem tudom nem sikerül... az itteni linkek halottak :( Tudna valaki segíteni?

2013. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!