Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég vettem Nokia C3-00,...

Nem rég vettem Nokia C3-00, és frissítettem rajta az opera minit a legújabb verzióra, de mindig összeomlik. Leszedtem egy UC Browsert az pedig fpolyton azt irja a testing network folyamatnál hogy Failed to . Mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Az UC Browser a legújabb verzió, Vodás vagyok ,van net előfizetésem is. Meg próbáltam régebbi verziókat is ,de nem jók azok se ,ugyan az a bibi.

Ha pedig le Cancel-ezem a testing network tovább lép és bejön a böngésző, de akár mit irok be ,kiírja connecting és annyi. Tiz percig is pörög.

Erewdmény nélkül. Ötletel hogy miért csinálja és hogy hogyan lehet megcsinálni ?



2012. ápr. 29. 07:08
 1/1 anonim válasza:
próbáld meg vifin keresztül
2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!