Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek SE Xperia Mini Pro-ja...

Akinek SE Xperia Mini Pro-ja van! Hogy tetszik nektek? Mivel vagyok megelégedve és mivel nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez most néptelefon, igen NÉPszerű :-)), de emellett persze tömegcikk is, én is vettem egyet. Első okostelefonom, nem régen használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Úgy tervezem, hogy jópár évig ki fog nekem tartani, eszemben sincs egyhamar lecserélni. Minden van benne, ami nekem kell, egy egész komplett számítógép. Kíváncsi lennék, hogy ki mennyire szereti, és a népszerűségi listán hol áll a többi telefon közt.
2012. ápr. 29. 09:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, a címben: vagyok=vagytok
2012. ápr. 29. 09:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a "sima" Mini van már lassan fél éve. Elégedett vagyok, ilyen áron ilyen jó telefon nincs. Egyrészt már a képernyője is csoda ilyen áron (led háttérvilágítású), a másik a hardver. A kamera meg ebben az árban verhetetlen (Nem azt mondom, hogy nincs ennél jobb. Persze, hogy van, de az jóval drágább is. Ráadásul egy telefontól nem kell fényképezőgép minőséget várni).
2012. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 _Jessy_ ***** válasza:
Ha az ébresztője ugyanaz, mint az Xperia pro-nak, akkor azzal nem vagyok megelégedve, mert tű könnyű kikapcsolni :D nameg kicsi a képernyője (ezért nem vettem a minit), de egyébként mindene megvan, ami kell, és a lényeg, hogy jól működik. Eddig még nem volt vele problémám...
2012. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem a mini azért kellett, hogy zsebbe elférjen (alacsony nő vagyok), a hatalmas laptelefonok nem fértek volna be sehova, na meg buszon túl könnyen beleolvasnak. Vékonyak az ujjaim, jó a szemem, így a kis képernyő nekem csak előny.
2012. ápr. 29. 10:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az ébresztője olyan, hogy amikor csörög, ugyanolyan párbeszédpanelen kérdezi meg, mint máskor, hogy szundít (tovább ébreszt 5 perc múlva) vagy kikapcsol. Ez egy sms írásnál oké, amikor az a kérdés, hogy piszkozat vagy törölje, de amikor fél szemmel alig látok épp, mert a fülembe ordított (a párnám mellé teszem a hatás kedvéért), akkor fel se fogom a két opciót, és mikor mit nyomok. Így szoktam elaludni én is. Szerintem nem is nyomok semmit, csak egyszerűen megvakarom a kijelzőt, aztán egyszer csak elhallgat. Valószínűleg ilyenkor a kikapcsol opciót találom el :-))
2012. ápr. 29. 10:42
 6/8 _Jessy_ ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor a mini tökéletes. A szemem nekem is jó, csak én férfi vagyok, így az ujjammal vannak gondjaim. Emiatt meg nincs kedvem kihegyezni :)
2012. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy s a zsebedben hordod a telefonod? Minden tiszteletem a tiéd!!! Bárcsak minden nő ott tartaná, nem a táskájában vagy valamelyik asztalon heverne.
2012. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ enyém szar kikapcsol ne
2012. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!