Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb? sony...

Melyik telefon jobb? sony ericcson aino classic vagy a samsung galaxy gt-i5500?

Figyelt kérdés
Mert nekem az utobbi van és szeretném elcserélni ainora de elötte véleményt szeretnék hogy melyik és miért jobb. Még nem volt symbianos telefonom és nem is tudom hogy milyen. Véleményeket irjatok mindegyik telefonról és arrol is hogy szerintetek elcseréljem e.. :)
2012. ápr. 29. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a Sony Ericsson nem épp symbianos. Sőt, nem is oksotelefon. Míg a Galaxy 5 (I5500), egy androidos okstelefon, jóval nagyobb tudással. Én nem cserélném el erre.
2012. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy a sony ericcson aino az symbianos és okostelefon. O.o
2012. ápr. 30. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem az. Elég rákeresni a google-ban és a találatok közt nézelődni. Sehol nem írják, hogy az lenne.
2012. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. És mi a véleményetek az aino-ról?
2012. ápr. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!